Вівторок, 01 грудня 2020
. -5 oC плотный туман

EUR 33.75/34.37 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

У Кам'янці-Подільському презентували інформаційні стенди від проекту "More info"

Pin It

Місто одне з небагатьох в Україні тепер має інформаційні стенди від проекту "More info", що додають неабияких зручностей мандрівникам. Їх встановлено біля Ратуші, на вулиці Соборній та на залізничному й автовокзалах. Сьогодні таку новинку презентували заступник міського голови Вадим Савчук та завідувач відділу туризму департаменту гуманітарної політики Олеся Лукашова.

Основні функції такої навігації: правильний розподіл туристичного потоку, інформація для туриста про локацію, де він перебуває, та про інфраструктуру міста (магазини, готелі тощо), уніфікація дизайн-системи всього міста.

На стенді зазначена назва об'єкта, інформація про найближчі пам'ятки і відстань до них, про інфраструктуру міста, текст про локацію, мапа з умовними позначеннями і піктограмами, важливі контакти та QR-код. Тобто в першу чергу те, що найбільше цікавить гостей міста. Проект реалізовується за кошти музею-заповідника. Також у його рамках в Старому місті розпочато облаштування десяти вказівників, спрямованих на історичні пам'ятки.


 

 


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина