Вівторок, 01 грудня 2020
. -3 oC ясно

EUR 33.75/34.37 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

138 постраждалих за минулий тиждень: Статистика травмувань у Кам'янці-Подільському

Pin It

За даними травмпункту міської лікарні, за минулий тиждень  (з 25 по 31 серпня) у місті зареєстровано 138 осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру. В тому числі 33 дитини (за попередній тиждень – 61).

Проведено 5 попередньо-хірургічних операцій; накладено  20 гіпсів. 4 особи постраждали внаслідок криміналу і 7 – внаслідок ДТП. Госпіталізовано 13 громадян, виробничі травми відсутні.

Уже завтра - початок нового навчального року. У зв’язку з цим управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради переконливо просить усіх громадян звернути особливу увагу на дотримання дітьми правил поведінки на вулиці та вимог правил дорожнього руху.

Нагадайте дітям основні правила безпеки при:

- посадці та висадці в автобуси та маршрутні транспортні засоби;
- порядок переходу проїзної частини та перехресть (особливу увагу звернути на порядок переходу нерегульованих перехресть);
- правила поведінки на вулиці та в школі (дитячому садку);
- номери телефонів рятувальної служби, поліції, швидкої допомоги та порядок їх виклику, в тому числі і за допомогою мобільних телефонів тощо.

Навчання в школі в 2020-2021 навчальному році точно буде проходити по-новому. В умовах пандемії коронавірусу адаптація до нового режиму, правил, шкільних турбот вимагає чимало сил як від вчителів, так і батьків.

Самих школярів потрібно підготувати до нових правил поведінки. Як показав досвід, батьки неохоче залучаються до цього процесу. Тому здебільшого потрібно донести дітям, чим небезпечний коронавірус та звернути увагу на нові правила відвідування шкіл, які будуть діяти на всій території України з 1 вересня 2020 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина