Четвер, 06 серпня 2020
. 17 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

Захоплення заручників у Луцьку: Журналіст заявив, що йому нібито зателефонував терорист

Терорист здійснює дзвінки з телефонів заручників.

Головний редактор українського інтернет-видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомив, що йому нібито зателефонував "Максим Плохой", який захопив заручників у Луцьку. 

Про це журналіст написав на свої сторінці у Facebook.

"Щойно мені телефонував "Максим Плохой", який захопив автобус з людьми у Луцьку. Каже, що має в своєму розпорядженні зброю і вибухівку. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно. Він вимагає від журналістів поширення його вимог, які викладені в зверненні. Його вимоги опубліковані. Сказав, що хоче, щоб усі журналісти до нього приїхали", - повідомив Бутусов.

Він також додав, що готовий приїхати до Луцька, якщо терорист в обмін відпустить жінок і дітей. "Я готовий приїхати, якщо він в обмін на мене відпустить жінок і дітей в автобусі. Він сказав, що підозрює, ніби я співробітник поліції, і кинув слухавку. Ось, пишу на своєму акаунті, я дійсно з вами говорив, Максим, готовий виїхати, в обмін на частину заручників", - написав головний редактор "Цензор.НЕТ". 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що особа, яка захопила заручників у Луцьку, сама зателефонувала в 9:25 до поліції представилась ім'ям Максим Плохой. Він погрожує підірвати автобус із пасажирами. Свідки повідомляють про звуки автоматної черги. До того ж злочинець заявляє про сховану ще одну міну в людному місці. До Луцька для координації дій терміново вилетів очільник МВС Арсен Аваков.

Все, що наразі відомо про інцидент, читайте у нашому  матеріалі. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина