Четвер, 06 серпня 2020
. 17 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

Аваков вилетів до міста, а терорист назвав вимоги: Текстовий онлайн захоплення заручників у Луцьку


Злочинець хоче, аби судді, політики, правоохоронці та церковники визнали себе "терористами в законі".

21 липня у Луцьку озброєний чоловік захопив автобус із людьми та погрожує зброєю. На перемовини поки що не йде. У соцмережах Максим Плохой - так називає себе терорист - публікує дивакуваті вимоги.

 


21:56, 21 липня

 

Після звільнення заручників та затримання терориста в Луцьку президент Зеленський видалив із соцмереж відео із фразою, яке він записав на вимогу терориста. 


21:42, 21 липня

 

Луцький терорист відпустив усіх заручників. Нині триває спецоперація правоохоронців 


21:06, 21 липня 

Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу луцького терориста і виклав відеозапис, а в коментарях - скріни решти тексту. 


14:51, 21 липня

 

Озброєний чоловік, який у центрі Луцька захопив автобус із заручниками, навчався у духовній семінарії та був засуджений на шість років позбавлення волі за створення і керування бандою. Народився він у Росії. 


14:50, 21 липня

Соцмережі Twitter та YouTube видалили акаунти "Максима Плохого". 


 13:59, 21 липня

За інформацією агентства "Волинські Новини" справжнє ім'я злочинця - Максим Кривош.


13:58, 21 липня

 

Дії злочинця, який захопив заручників у автобусі в Луцьку, в подальшому перекваліфікують на тероризм. З наявної на зараз інформації чоловік має вже кілька судимостей. 


13:26, 21 липня 

ЗМІ опублікували  розмову терориста з родичем однієї із заручниць. На ньому злочинець просить вибачення на "ситуацію" та вимагає розіслати свої вимоги журналістам. Каже, що має повно зброї, а в Луцьку в іншому місці закладена міна. 


13:16, 21 липня

 

Терорист нібито зателефонував журналісту Бутусову

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що йому зателефонував нібито "Максим Плохой", який захопив заручників у Луцьку. 

"Каже, що має в своєму розпорядженні зброю і вибухівку. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно. Він вимагає від журналістів поширення його вимог, які викладені в зверненні. Його вимоги опубліковані. Сказав, що хоче, щоб усі журналісти до нього приїхали", - розповів Бутусов.

Він готовий приїхати до Луцька, якщо терорист в обмін відпустить жінок і дітей. 


13:15, 21 липня

 

Арсен Аваков прибув до Луцька і з місця доповідатиме про ситуацію із захопленим автобусом. 


13:05, 21 липня

Служба безпеки України через захоплення автобусу закликає місцевих мешканців не виходити на вулиці і за можливості тимчасово перебувати у приміщеннях. 


12:36, 21 липня

У поліції повідомили, що луцький терорист перебував на психіатричному лікуванні. 


12:28, 21 липня 

До місця події під'їхав автобус із силовиками. Також підтягнулися БТРи. Наразі Театральний майдан та рух у центрі Луцька перекрили. 


12:25, 21 липня

 

Поліція веде перемовини з терористом через соціальні мережі. 


12:18, 21 липня

 

Терорист оприлюднив вимоги

Максим Плохой - чоловік, який захопив заручників у Луцьку, оприлюднив свої вимоги у соцмережі.

"З Днем Антисистеми! Релігійно-політична, олігархічна система влади суть терор. Держава завжди була і є терорист. Зі мною багато людей, автоматична зброя, гранати, дві бомби, третя в людному місці міста; всі вибухнуть, якщо не буде наступного: глави судів (КСУ, ВС), Вищої ради правосуддя, генпрокурор, міністр юстиції, директор кримінально-виконавчої служби, прем’єр, голова Верховної Ради, міністр оборони, глава СБУ, глави церков: Філарет, Епіфаній, Онуфрій, Шевчук, Ахмед Тамім, протестантської, римо-католицької, також: Аваков, Порошенко, Ахметов, Коломойський, Пінчук, Медведчук, - всі викладають у соцмережі на свої сторінки і в ютуб відеозвернення з текстом: "Я - ПІБ, посада, я - терорист у законі". Президент Зеленський публікує відеозвернення з текстом: "Фільм "Земляне" 2005 року дивитися всім. Ще: моя смерть вибухам не завада. Отже: правда з вуст 24-х врятує життя сотен. З Днем Антисистеми. Не обманюйте себе. Святкуйте Правду", - йдеться у його зверненні. 


12:09, 21 липня

 

Подробиці про захоплений автобус

Автобус їхав із Ковеля через Луцьк у напрямку сіл Мар'янівка і Краснилівка Горохівського району. У Луцьку на цей маршрут продали лише два квитки, однак водій, ймовірно, брав людей і по дорозі без квитків. З Луцька транспорт відправився о 8:20 ранку. О 9:20 з водієм транспорту 

Захоплення заручників у Луцьку: зв'язок з водієм зник після 9 ранку зник зв’язок. 


12:04, 21 липня

 

Аваков терміново вилетів до Луцька 


12:02, 21 липня

 

Зеленський запевнив, що тримає ситуацію в Луцьку під особистим контролем.

У МВС розкрили особу луцького терориста

Особа, яка захопила заручників у Луцьку, сама зателефонувала в 9:25 до поліції представилася ім'ям Максим Плохой. 

Поліція вже знайшла, що у мережі інтернет за авторством Максим Плохой є книга «Філософія Злочинця» описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя. 

У Мережі з'явилося відео з ймовірним терористом. 


11:48, 21 липня

 

Правоохоронцям Луцька поки що не вдалося встановити контакт з невідомим чоловіком. В автобусі у заручниках перебуває близько 10 людей, даних про них немає. 

Tags: ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина