Четвер, 02 квітня 2020
. 1 oC небольшая облачность

EUR 29.95/30.70 USD 27.40/28.05
ukenru

Новини України

До боротьби з COVID-19 долучається бізнес Кам'янця-Подільського

Із поширенням в Україні коронавірусної інфекції підприємці долучаються до фінансової підтримки медичних закладів. 

Завдяки фінансовій допомозі, яку надали "Преттль-Кабель" і "ІМОПРЕТТ", для міської лікарні на 100 тис. грн закуплено 1200 шприців, 730 систем для інфузій, більше 2 тис. флаконів розчину натрію хлориду, низку медичних препаратів, на зразок, дротаверину, димедролу, диклофенаку, глюкози.
Днями  Галина Локай (готельний комплекс "Ксенія") допомогла дизпаливом на суму 10 тис. грн для довезення медичних працівників з району до міста.  
10 тис. грн перерахувала на потреби перинатального центру для боротьби з коронавірусом Оксана Дяконова-Лотоцька. Придбано пульсоксиметр, монітор і 5 комплектів захисного одягу.  
Приватний підприємець Геннадій Трушев передав 10 тис. грн на потреби міста в боротьбі з коронавірусом. За ці кошти придбано 300 масок, 150 рукавичок, 3 термометри, в тому числі безконтактний, та 1 пульсометр для наших військових. І 10 захисних комбінезонів - міській лікарні. Також захисникам міста допомогло підприємство "Міськтепловоденергія", яке передало 200 л дизінфікуючих засобів.
10 тис. грн для потреб лікарень надав ще один підприємець міста Олександр Конюшенко ("Рокор ЛТД"). Закуплено ліки і медзасоби першої необхідності.  
Кредитна спілка «Ощадність», керівник Анатолій Занюк, надала 40 тис. грн для потреб наших лікарень. 30 тисяч гривень витрачено на закупівлю 2 тисяч масок.
За 5 тис. 156 грн придбано рукавички, окуляри захисні, необхідне вбрання для дезенфекціі, інше. На залишок, у розмірі 5 тис грн, закуплено ліки першої необхідності.
Власниця ПП "ПАКТ" Олена Кшановська: На кошти, які вона передала, було закуплено 15 захисних костюмів, окуляри і 4 акумуляторні оприскувачі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина