Середа, 23 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Хмельницького високопосадовця-шкуродера звільнили з роботи

Pin It

Голова облдержадміністрації Дмитро Габінет звільнив директора обласного архіву з посади, передає Depo.Хмельницький.

Володимир Байдич перед звільненням отримав ще й догану "за вчинення дисциплінарного проступку – дії, що шкодять авторитету державної служби" та "використання повноважень в особистих (приватних) інтересах" (мова про службове авто).

І вердикт: "звільнити 07 лютого 2020 року Байдича Володимира Григоровича з посади директора Державного архіву Хмельницької області".

Нагадаємо, резонансу набув випадок, коли очільник обласного архіву познущався над собакою, прив'язавши її до автівки та протягнувши майже два кілометри. Нардеп Ківа звернувся до голови Нацполіції з вимогою покарати чиновника-шкуродера з Хмельниччини.

Допис про знущання над собакою з'явився в ФБ-спільноті захисників тварин Хмельниччини. Уже після опублікування світлини та відео, краяни впізнали у чоловікові директора Хмельницького обласного архіву і колишнього віцемера обласного центру Володимира Байдича.

Поліція Хмельниччини одразу ж відкрила кримінальне провадження стосовно чиновника, що жорстоко познущався над собакою, а активісти пообіцяли пікет під облуправлінням Нацполіції.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина