П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.60/27.18 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Авіація РФ вдарила по мирних районах Сирії. Загинули десятки людей

У результаті атаки російської авіації в Сирії загинули щонайменше 20 людей.

Про це 9 лютого повідомляє ТСН

Під час атаки на селище Кафр Норан у західній частині Алеппо загинуло 9 громадян, зоукрема одна жінка. Окрім цього, четверо громадян, зокрема дитина, загинули під час бомбардування міста Аль-Атареб, що у місцевості Алеппо, тоді як двоє громадян були вбиті в селі Шейх Алі в місцевості Алеппо після бомбардувань російських бойових літаків.

 

Загалом із повідомлень, що надійшли протягом 9 лютого, було встановлено, що кількість жертв у результаті авіаударів російських літаків становить щонайменше 20. 

Під час свого візиту до Києва президент Ердоган звинуватив сирійську владу і Росію у порушенні домовленостей щодо ситуації в Ідлібі. "Режим (прим. Асада) за сприяння РФ зробили в Ідлібі те, що зробили (прим.: бомбардування провінції). І зараз ці люди (прим.: біженці) рухаються в бік нашого кордону. За останніми даними понад мільйон осіб, діти дорослі зі своїм майном прямують до Туреччини. На сьогодні  у нас в країні понад 4 мільйони сирійців", – зазначив турецький лідер. 

Зазначимо, що війська Асада за підтримки РФ, попри домовленості про перемир'я, пішли в активний наступ на Ідліб, щоперебуває під контролем Демократичних сил, які підтримує Туреччина. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина