Середа, 23 вересня 2020
. 15 oC пасмурно

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Смертоносний коронавірус з Китаю. До України везуть тест-системи для діагностики інфекції

Pin It

В Україну 5 лютого мають завезти тест-систему, за допомогою якої можна діагностувати коронавірус з Китаю. Поки зразки потрібно надсилати за кордон.

Про це у "Сніданку" з 1+1" розповіла міністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька. 

За словами міністерки, в Україні всі підозри на коронавірус зняті і випадків захворювання зараз не фіксується навіть в тих людей, які прибули з Китаю. Однак поки в Україні немає системи, яка може ідентифікувати інфекцію.

"Насправді в лабораторних наших центрах проводять кілька етапів. Спочатку відсівають звичайний грип, який на сьогодні поширений. Спочатку в нас відбувається лабораторне дослідження. І тоді, коли вони не дають позитивного результату, тоді вже ми маємо можливість відправляти їх (результати аналізів) за кордон", - сказала Скалецька.

Вона додала, що ВООЗ допомогла закупити Україні системи ідентифікації коронавірусу з Китаю і вони вже 5 лютого будуть в Києві.

"Зі середи системи на цей китайський коронавірус безпосередньо приїдуть до України. Вже ми з цього тижня почнемо тестувати в Україні. Ця система дозволяє протягом 5 годин дати відповідь, чи це китайський коронавірус, чи ні. Але в нас на сьогодні є багато фахівців та епідеміологів, які за показниками та симптоматикою можуть встановлювати, чи може бути підозра на цей вірус", - зазначила керівниця МОЗ.

До того ж вона переконує, що навіть якщо новий коронавірус і дійде до України, то ускладнення виникають лише в кожного четвертого хворого, у всіх інших - "перебіг звичайного вірусу".

Зазначимо, що станом на ранок 4 лютого коронавірус з Уханя підхопили понад 20 500 людей. Інфекція забрала 427 життів. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина