Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Небезпечний коронавірус атакував Росію

У РФ виявили двох людей, заражених смертоносним вірусом.

У Росії виявили перших людей, заражених китайським коронавірусом, від якого станом на 31 січня загинули вже 213 людей.

Як заявила віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова, це двоє хворих громадян Китаю, повідомляє ТАСС.

Також Голікова зазначила, що пацієнти виявлені в Забайкаллі і Тюменської області. 

"Службами Росспоживнагляду на території РФ виявлено двоє хворих новою інфекцією коронавірусу - в Забайкальському краї і Тюменській області. Вони перебувають під жорстким наглядом, ізольовані, їм надається необхідна допомога. Обидва громадяни Китаю", - сказала вона.

У Тюмені інфікованою виявилася студентка з Китаю, яка нещодавно прилетіла з батьківщини. Однак вона подорожувала в компанії ще чотирьох молодих людей. Їх також госпіталізували "про всяк випадок".

У Забайкаллі в лікарню звернулися п'ятеро місцевих жителів, двоє з яких нещодавно повернулися з Китаю. Їх відразу ж госпіталізували і взяли аналізи. Відомо, що це тридцятирічний батько і його дворічна дочка. Дослідження їх аналізів проводиться - діагноз "коронавірус" поставлений "під сумнівом".

Раніше повідомлялося, що вірус дістався вже понад двох десятків країн. 30 січня стало відомо, що коронавірус виявили ще у кількох країнах: в Італії, Індії, на Філіппінах. Низка інших країн заявляли про збільшення кількості інфікованих: Австралія, Японія, Франція, Німеччина, США.

У Сполучених Штатах Америки 30 січня вперше зафіксували передавання смертельного коронавірусу від людини до людини. Раніше такі випадки, крім Китаю, фіксували у Німеччині та Японії.

До України убивчому вірусу поки що не вдалося прослизнути. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина