Середа, 23 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Вбивчий коронавірус з Уханя. 15-мільйонне місто в Китаї вводить військовий стан

Pin It

Перше китайське місто віддає лікарні під управління військовим.

Місто Тяньцзінь на півночі Китаю оголосило про введення військового стану, через смертоносний коронавірус з Уханя.

Про це повідомляє Global Times.

Зазначається, що влада 15-мільйонного міста підпорядкує лікарні та півтисячі медичних бригад військовому управлінню. Це перше китайське місто, яке зробило цей крок, повідомляє видання. 

Тяньцзінь розташований приблизно в 120 км на південний схід від Пекіна.

Зазначимо, що станом на ранок 28 січня від вбивчого коронавірусу померли вже 107 людей. Кількість інфікованих перевищила 4,5 тисячі. 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;

не їсти сире або погано оброблене м'ясо;

уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;

регулярно та ретельно мити руки. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина