Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Чоловік з Новоушицького району заборгував аліментів майже на мільйон гривень

Відпрацювати 240 годин на користь держави має багатодітний батько з Новоушицького району через борг за аліментами, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького апеляційного суду.

Батька чотирьох дітей Новоушицький районний суд визнав винним у повторній протягом року несплаті аліментів на їх утримання та наклав на нього стягнення – 240 годин суспільно корисних робіт.

Суд встановив, що сума боргу 44-річного жителя Новоушицького району за несплату аліментів на утримання своїх чотирьох синів наразі перевищила 920 тисяч гривень. При цьому, за несплату аліментів чоловіка уже притягували протягом року до адміністративної відповідальності.

Чоловік у суді пояснив, що не має з чого платити, бо не працевлаштований. Єдиний дохід – орендну плату за земельний пай – забирають в рахунок виплати заборгованості за аліментами.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина