Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

ДБР готує примусовий привід Порошенка на допит

Політик не прийшов у вказану дату, твердять у правоохоронному органі.

Слідчі Державного бюро розслідувань ініціюють застосування примусового приводу до п’ятого президента України та народного депутата Петра Порошенка. Про це заявив керівник слідчого відділу центрального апарату ДБР Олег Корецький.

Він наголосив, що політику пришла повістка щодо допиту 21 січня. Надіслали її на адресу реєстрації та на адресу парламенту, однак він не прийшов. 

Крім того, учора, коли він з’явився без попередження і виклику ДБР, йому так само було наголошено на необхідності явки сьогодні на 10.30 на допит як свідка. Однак він без поважних причин не з’явився сьогодні на допит. Відповідно, слідчі готують матеріали для виконання примусового приводу Порошенка", - наводить "Укрінформ" цитату Корецького.

Раніше ДБР викликала Порошенка на допити 21 та 24 січня як свідка у двох кримінальних провадженнях, відкритих у листопаді та грудні 2019 року, у справі про "державну зраду". 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина