Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини України

Українці назвали топ-5 складових патріотизму - опитування

Pin It

В Україні розповіли, що вважають ознаками патріотизму.

Головними складниками патріотизму українці вважають любов до своєї країни і готовність її захищати зі зброєю, виховання у дітей любові та поваги до своєї країни, а також дотримання усіх законів та знання історії та культури країни.

Про це свідчать результати опитування фонду "Демократичні ініціативи" спільно з центром Разумкова.

Як зазначається, про любов до своєї країни як ознаку патріотизму сказали 80% респондентів, 64% учасників опитування вважають, що патріотизмом є готовність захищати свою країну, якщо треба – зі зброєю.

На третьому місці опинилось "виховання у дітей любові та поваги до своєї країни" - 58%. Трохи менше українців назвали важливим складником патріотизму дотримання усіх законів країни - 56%, а також знання історії своєї країни, її культури - 51%. 

Окремо вказується, що на заході України більшість назвали пріоритетом спілкування державною мовою - 60%.

Опитування було проведено від 13 до 18 грудня 2019 року серед 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, раніше українці розповіли, кому найбільше довіряють в країні. Найбільше висловили довіру (70% опитаних) 

Збройним силам України, волонтерам (70%), президенту Володимиру Зеленському (68%) та церкві (65%), а найменше - російським медіа (не довіряють їм 80% опитаних) та судовій системі (73%). 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина