Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини України

У справі Микитася з’явився ще один підозрюваний

Pin It

У справі про про заволодіння майном Нацгвардії на більш ніж 81 мільйон гривень повідомили про підозру  у пособництві адвоката В’ячеслава Мармиша.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби САП.

"Прокурорами #САП вручено повідомлення про підозру колишньому заступнику президента державної корпорації у пособництві в заволодінні майном Національної гвардії, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Зважаючи на те, що вказана особа є чинним адвокатом, повідомлення про підозру особисто підписав Генеральний прокурор.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як вже повідомлялось, після укладення між МВС України та будівельною компанією договору проектування та будівництва житлового будинку на території Печерського району міста Києва, який згодом був розбудований у житловий комплекс "Аристократ", групою осіб, у тому числі посадовими особами НГУ, за попередньою змовою було прийнято рішення про укладення додаткових угод для обміну нерухомого майна в ЖК "Аристократ" на нерухоме майно в ЖК "Оберіг" з метою заволодіння частиною вказаного майна під час обміну.

При цьому для реалізації плану до вказаного злочину було залучено особу, якою проведено оцінку майна з метою зменшити кількість нерухомості в ЖК "Оберіг" та ЖК "Казка", яке мало бути передано під час обміну, шляхом безпідставного заниження вартості нерухомого майна в ЖК "Аристократ" та збільшення вартості такого майна в ЖК "Оберіг".

Внаслідок укладення та виконання додаткових угод, якими змінено предмет договору в частині нерухомого майна, яке мало бути передано Національній гвардії України, Головним управлінням, втрачено активів на загальну суму 81 635 448,00 грн.

В травні 2019 року про підозру у вчиненні злочину повідомлено екскомандувачу Нацгвардії, гендиректору компанії-забудовниці та оцінювачу. В липні – виконавчому директору компанії-забудовниці, в жовтні – народний депутат VІІІ скликання, якого слідство вважає організатором корупційної схеми.

Зауважимо, розслідування зазначених фактів детективи НАБУ та прокурори САП здійснюють із грудня 2017 року.

Разом з цим повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду." - йдеться в повідомленні.

Мармиш працював прокурором Шевченківського району, але був звільнений одразу після Майдану у 2014 році. У 2015 році він вже працював заступником президента корпорації "Укрбуд".

Мамриш один із засновників компанії ТОВ "Філософія девелопмента" разом із Андрієм Марцинівим.

Крім того, оцінювачку майна, якій оголошено підозру у справі НАБУ про завдання збитків на 81 мільйон гривень при обміні квартир для Нацгвардії з центру Києва на околиці за участі "Укрбуду", захищають адвокати з адвокатського об’єднання "Айтлекс", очолюваного Мармишем.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина