П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.55/27.11 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Дубілет: Ми встановили фактично кількість населення в Україні

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет висловив сподівання, що дані електронного перепису населення озвучать наступного тижня.
В Україні встановлено фактичну кількість населення, заявив 15 січня на брифінгу в Києві міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет. Про це повідомляє видання "Гордон".

Міністр зазначив, що було проведено електронний перепис.

"Ми встановили фактично кількість населення в Україні. Ми використовували декілька методик, усі вони дали приблизно однаковий результат. Наступного тижня, сподіваюся, ми зможемо поділитися цими даними", – сказав Дубілет.

За його словами, похибка використаних методик нижча, ніж під час традиційного перепису населення.

Дубілет розповів, що в Кабміні ще не визначилися остаточно, чи треба проводити у 2020 році традиційний перепис населення.

"Моя особиста думка – традиційний перепис проводити не потрібно", – заявив міністр.

Єдиний перепис населення незалежної України провели у грудні 2001 року. Згідно з його результатами, у країні було 48,457 млн жителів. Новий перепис спочатку планували провести у 2012 році, але його переносили тричі: на 2013-й, 2016-й і 2020 рік.

У липні 2018 року Кабмін доручив Державній службі статистики провести у грудні 2019 року пробний перепис населення.

За даними Держстату, до початку 2019 року в Україні проживало 42,14 млн осіб.

У вересні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Кабмін планує у 2019 році провести частковий перепис населення, він буде електронним. Перший етап пробного перепису стартував 1 грудня. Протягом 10 днів власники кваліфікованого електронного підпису могли взяти участь у переписі в онлайн-режимі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина