Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Відповідальність за збиття літака МАУ взяло на себе елітне військово-політичне формування Ірану

Командувач корпусу запевнив, що готовий до будь-якого покарання, передає ТСН.

Відповідальність за збиття українського пасажирського літака під Тегераном взяло на себе елітне військово-політичне формування Ірану - Корпус вартових ісламської революції.

Про це заявив командувач ВПС і Військово-космічними військами КВІР, бригадний генерал Амір-Алі Хаджизаде, пише IRNA.

"Ми несемо повну відповідальність за це, і яке б рішення не ухвалила влада, ми підкоримося йому", - сказав він. 

За словами Хаджизаде, він хотів померти, коли дізнався про катастрофу українського літака, "щоб не бути свідком цієї трагедії".

Також генерал пояснив, що система протидії повітряної оборони Ірану сприйняла пасажирський літак за крилату ракету, а в оператора системи ППО, ракета якої влучила в літак, був несправний зв'язок.

"Він був зобов’язаний зателефонувати і підтвердити ці обставини, і є запис оператора. Але в цих обставинах його система зв'язку була явно порушена. Тож або спрацювала система перешкод, або мережа була зайнята, він ніяк не зміг зв'язатися. У цих умовах у нього була можливість ухвалити рішення протягом 5 секунд. На жаль, він ухвалив неправильне рішення, ракета була запущена і влучила в ціль", - розповів Хаджизаде.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина