Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Християни східного обряду відзначають Різдво

У вівторок, 7 січня, християни східного обряду відзначають одне з найголовніших церковних свят – Різдво Христове. 

У православних храмах в усій країні відбуваються урочисті богослужіння. 7 січня – офіційне державне свято в Україні.

У цей день закінчується сорокаденний різдвяний піст і починаються 12-денні святки.

Православна церква України привітала християн. 

"Для кожного християнина Різдво – це велика радість, бо ми святкуємо подію втілення Сина Божого та виявлення Божественної любові до людства, свято миру і благовоління Господнього – Народження нашого Спасителя Ісуса Христа. Подія народження радісна, бо містить у собі торжество життя. А Народження Сина Божого – подія вічної радості, яка не зменшилася навіть за понад дві тисячі років і не згасне, допоки буде цей світ. Христос народився на землі, щоб відкрити шлях до неба. Син Божий став Сином Людським, щоб зникла стіна, що розділяла Бога і людей, щоб для всіх відкрилася можливість стати Божими дітьми по благодаті.

Від нашої великої дружньої родини єдиної помісної Православної Церкви України щирі вітання вам й молитви нашої спільної радості! Вітаючи прихід Сина Божого у земний світ, відчиняймо перед Ним свої серця і з великою вдячністю приймаймо Його любов та благодать. Подія Народження Ісуса Христа освячує все наше життя, просвітлює, допомагає знайти правильний шлях і здолати зло, приносить людям Божий мир, добро та милосердя: «Я Світло, прийшов у світ, щоб усякий, хто в Мене вірує, не залишався у темряві» (Ін. 12: 46).

Христос, що заради нас народився, нехай благословить кожного із вас і увесь світ Своїм миром і благами!

А за цим посиланням bit.ly/2Qm2j1G читайте текст Різдвяного послання Предстоятеля нашої Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія." - йдеться у привітанні.

Зазначимо, віряни також святкували Різдво 25 грудня. В Україні його традиційно називають "католицьким", хоча насправді цього дня народження Христа святкують більшість християнських церков. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина