Неділя, 27 вересня 2020
. 18 oC дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини України

154 000 000 переглядів: акапельна версія українського «Щедрика» б’є всі рекорди

Pin It

Pentatonix — американська акапельна група, яка з’явилася в 2011 році в Арлінгтоні, штат Техас. Група складається з чотирьох вокалістів, це: Скот Хоуінг, Мітч Грассі, Кірстін Мальдонадо і бітбоксер Кевін Олушола, передає ukrainianpeople.us

Вже протягом ста років весь світ насолоджується знаменитою українською піснею “Щедрик”, написану українським композитором Миколою Леонтовичем в 1916 році.

Вперше “Щедрик” виконав хор Київського університету в тому ж 1916 році. А вже в жовтні 1921 року відбулася прем’єра Щедрика в США. Виконання пісні на концерті в нью-йоркському Карнегі-Холі стало точкою відліку нової історії відомої мелодії.

В Америці “Щедрик” швидко набирав масову популярність. У 1936 році американський композитор і диригент українського походження Петро Вільховський написав англійський текст пісні, назвавши його “Carol of the Bells”. З того часу щедрівка перетворилася в різдвяний хіт, який музиканти з усього світу невпинно інтерпретують.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина