Понеділок, 21 вересня 2020
. 16 oC пасмурно

EUR 32.95/33.56 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини України

В Австралії близько півмільярда тварин загинули від лісових пожеж

Pin It

Близько півмільярда тварин загинуло від лісових пожеж в Австралії.

Про це з посиланням на вчених повідомляє The Straits Times. Близько півмільярда тварин у штаті Новий Південний Уельс в Австралії, можливо, загинули в результаті лісових пожеж з вересня - і це число може зрости.

Як повідомляється, дослідження, проведені Крісом Дікманом з Сіднейського університету, показали, що багато хто з приблизно 480 мільйонів постраждалих ссавців, птахів і рептилій були прямо вбиті в результаті пожеж чи опосередковано через втрати середовища існування.

«Дослідження показує, що на випалених територіях тваринам не вистачає їжі та укриттів, щоб ховатися від хижаків — лисиць і диких кішок. Це призводить до різкого скорочення популяцій», - повідомив дослідник.

За даними видання, найбільше постраждали коали та кенгуру. Так популяція коал в регіоні стала меншою приблизно на третину.


Останні кілька днів руйнівні пожежі розгорілися у штатах Вікторія та Новий Південний Уельс. Кілька людей загинули або зникли безвісти.

Десятки будинків уздовж східного узбережжя Австралії були зруйновані вщент, тисячі мешканців отримали травми, багато змушені були сховатися в єдиному доступному для них безпечному місці - океані.

Фотографії та відеозаписи показали кенгуру, які відчайдушно намагались втекти від полум’я, тоді як рятувальні групи знайшли обвуглені тіла тисяч коал. Люди повідомляли, що бачать, як падають мертві какаду з дерев. Фермери, що втекли від пожеж, повернулися до своєї спаленої землі та знайшли її всіяною тілами худоби.

Про це повідомляє портал Magical Earth.

Світ намагається оцінити масштаби руйнувань, спричинених найгіршим сезоном боротьби з пожежами у дикій природі Австралії. Зображеннями неба, що перетворилося на палаюче червоне, порівнюються з апокаліптичними фільмами жахів.

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина