Вівторок, 18 лютого 2020
. 8 oC пасмурно

EUR 26.10/26.60 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини України

У Мексиці під час святкування Різдва застрелили мера міста

Про це повідомила газета El Sol de Mexico.

Мер брав участь у святковому вечорі системи комплексного розвитку сім'ї. На свято прийшла група озброєних людей, які відкрили вогонь. Окрім мера був убитий його зять — співробітник податкової служби міста Хав'єр Терреро.

Повідомляється, що меру раніше пред'явили звинувачення в незаконному зберіганні зброї, призначеної для військових. Обшуки в його будинку і будинках кількох його підлеглих пройшли у справі про викрадення 18 людей.

Родичі загиблих вважають, що розслідування привело до того, що він опинився в небезпеці. Інформація про нього могла потрапити в руки зловмисників від представників правоохоронних органів.

Нагадаємо, у жовтні поліція Мексики заарештувала Овідіо Гусмана Лопеса — одного з синів наркобарона Хоакіна Гусмана, відомого як Ель Чапо («Коротун»). Однак майже відразу була змушена відпустити його, оскільки наркокартель оточив правохоронців і фактично взяв в облогу місто, де сталося затримання.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина