Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини України

Оплата за централізоване теплопостачання в Україні зменшиться на 30%

Pin It

Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

Оплата за централізоване теплопостачання в Україні зменшиться на 30%. 

Про це повідомив Олексій Гончарук на своїй сторінці у фейсбук.

"Сума в платіжці за тепло має знизитись до 30%. Уряд сьогодні ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Це результат спільної роботи нашої команди та Президента України Володимира Зеленського.

Так, від сьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Всі відповідні інструменти ми надали місцевій владі. Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3-5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер вся відповідальність — на владі на містах", - йдеться у повідомленні.

Водночас президент Володимир Зеленський зазначив, що ціни на газ знизились майже на 30%, але тарифи не зменшились. Тож уряду було доручено розробити механізми, які забезпечать "справедливі тарифи".

"Хочеться почути конкретні дати і суми, - суми, які у людей зменшаться. Найголовніше питання - зменшаться саме у платіжках. І нам постійно кажуть, що комунальні послуги - це товар, за який потрібно сплачувати справедливу ціну, що неможливо втручатись у роботу регулятора. Ми всі все це дуже добре розуміємо, але є "але". Не може платіжка за комуналку бути для людей вироком, і людина не може віддавати 50, 60%, і є випадки, коли людина віддає 70% від своєї заробітньої плати", - сказав Зеленський. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина