Понеділок, 21 вересня 2020
. 16 oC пасмурно

EUR 32.95/33.56 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини України

НАБУ оголосило про підозру у держзраді директору ДП "Безпека"

Pin It

Дії чиновника завдали шкоди на 217,27 млн грн.

Детективи Національного Антикорупційного бюро 20 грудня повідомили про підозру у державній зраді та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем директору ДП "Безпека".

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що у вересні-листопаді 2017 року директор ДП "Безпека" домовився із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. 

Вони вирішили сприяти участі іноземної компанії "Gray Fox Logistics" (США) у виконанні державного оборонного замовлення в частині виготовлення та поставки в Україну "напівавтоматизованої лінії з виробництва корпусу з ведучим пояском снаряду калібрів 152/155 мм з комплексом ЗІП". При цьому посадовці цілком усвідомлювали, що можливості виконати замовлення іноземна організація не має. 

Після цього, за словами детективів, директор ДП "Безпека" на виконання державного оборонного замовлення забезпечив укладення контракту між "Gray Fox Logistics" та Державною акціонерною холдинговою компанією "Артем" на виготовлення та поставку в Україну продукції.

"Як з’ясувало слідство, внаслідок таких дій "Gray Fox Logistics" у травні 2018  року отримала від ДАХК "Артем" передоплату в сумі 8,29 млн дол. США (на час вчинення злочину — 217,27 млн грн). Проте станом на грудень 2019 року іноземна компанія умов контракту так і не виконала. Таким чином зірвано реалізацію узгоджених етапів виконання державного оборонного замовлення та створено передумови неповного та несвоєчасного забезпечення Збройних сил України боєприпасами критичної номенклатури", - йдеться в повідомленні.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина