Середа, 23 вересня 2020
. 18 oC небольшая облачность

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

СБУ закрила пів сотні гральних закладів, які "кришували" правоохоронці

Pin It

Минулої ночі СБУ заблокувала роботу 43 нелегальних закладів гральних автоматів у шести регіонах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Запоріжжі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Уночі СБУ «накрила» 43 підпільні гральні заклади у 6 областях

Служба блокувала нелегальний гральний бізнес у шести регіонах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Запоріжжі.

Оперативники провели 57 одночасних обшуків за місцями розташування злачних місць, які діяли під «кришею» правоохоронців.

Під час спецоперації вилучено 33 столи для гри у покер, 293 гральні автомати, 11 рулеток і майже 1 мільйон гривень готівки, отриманої від нелегального бізнесу.

Розпочато низку кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що діяльність нелегальних закладів не відповідає положенням Законів України “Про державні лотереї України” та “Про заборону грального бізнесу”.

Спецоперацію проведено на виконання доручення Президента України спільно з органами ДБР та прокуратури, - йдеться у повідомленні. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина