П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.55/27.11 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

За останні 9 років з України виїхали 4 мільйони українців

Уряд працюватиме над тим, щоб українці менше їхали з дому, передає ТСН.

Від 2010 року за кордон виїхали і залишилися там майже 4 мільйони українців. Такі дані з міграції опублікував міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своєму Telegram-каналі. 

За його словами, від 2010 року за кордоном залишилося майже 4 мільйони українців.

"Міграція носить яскраво-виражений циклічний характер. Постійний тренд - вгору. Виключення - 2014 року. Судячи з усього, це пов`язано з початком війни, а також відсутністю обліку міграції на окупованих територіях", - зазначив він.

Міністр зазначив, що, згідно з даними, безвіз істотно не вплинув на підсумкові цифри міграції і сальдо. "Я це пояснюю тим, що відбувся перерозподіл - люди стали менше їздити в Росію (принаймні, офіційно), і більше - в Європу... Що ж, будемо робити все, щоб економіка зростала швидше і в українців було менше приводів виїжджати з дому", - додав Дубілет. 

Нагадаємо, раніше Дубілет повідомляв, що кількість українців, які від початку 2019 року з України виїхали та не повернулися становить 1,5 млн громадян. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина