Понеділок, 21 вересня 2020
. 16 oC пасмурно

EUR 32.95/33.56 USD 27.93/28.33
ukenru

Новини України

У Житомирі в одній із родин народилася 13-та дитина

Pin It

Різниця в кількості хлопчиків і дівчаток тепер скоротилася до мінімуму.

У пологовому відділенні лікарні №1 Житомира 12 грудня народилася дитина, котра стала 13-ою для однієї з родин міста. Напередодні, в день виходу породіллі з немовлям додому, батьків привітали представники мерії, повідомляє її пресслужба.

Богдан та Анна Бодомер дотепер виховували семеро хлопчиків та п’ятеро дівчат. Найстрашній дитині вже 24 роки. Тепер у родині стало на одну дівчинку більше. Їй уже дали ім’я – Марія. 

"Щасливих батьків  привітали  подарунками та щирими побажаннями  злагоди всій  багатодітній родині. Нехай дівчинка зростає здоровою на радість батькам  та має  щасливу долю! Враховуючи вагомий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих і моральних якостей, указом президента України №569/2012 від 1 жовтня 2012 року Бодомер Анні Володимирівні присвоєно почесне звання "Мати-героїня", - повідомляють у міській раді Житомира. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина