П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.60/27.18 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

У вихідні "Укрзалізниця" та Польська залізниця запустять маршрут Львів-Берлін

Пересадка буде здійснюватися в Перемишлі.

Із 15 грудня почне діяти залізничне сполучення між українським Львовом і німецьким Берліном. Про це повідомляє ТСН з посиланням на DT.ua.

Міжнародний пересадковий маршрут запустять "Укрзалізниця" та Польська залізниця. За словами голови правління українського підприємства Євгена Кравцова, ціни і розклад уже повністю узгоджені, а пересадка здійснюватиметься в польському місті Перемишль. 

"Разом з польськими колегами ми дійшли згоди організувати так званий пересадковий маршрут Львів — Берлін. Тож українці зможуть лише з однією зручною пересадкою подорожувати до Німеччини, та очікуємо на туристів з цієї країни. Ця подорож займе трохи більше 18 годин", — розповів Кравцов.

Згідно інформації залізничників, маршрут обслуговуватиме поїзд № 89 Львів — Перемишль, а на кінцевій станції можна буде здійснити зручну пересадку на поїзд № ЕС/EN 456 Перемишль — Берлін. Зі Львова потяг вирушатиме о 16:20 та прибуватиме до Перемишля о 18:19, звідки до Німеччини рухомий склад відправлятиметься о 19:57, а в Берліні на нього чекатимуть о 09:48. 

У зворотному напрямку поїзд № ЕС/EN 457 Берлін — Перемишль вирушатиме о 18:43 та прибуватиме до Перемишля о 08:38. Після цього можна буде дістатися Львова – потяг № 90 вирушатиме о 10:18, а в українському місті на нього слід чекати о 13:45. Зупинки на маршруті передбачені в Кракові, Катовіце, Ополе, Вроцлаві та Франкфурті-на-Одері.

Також "Укрзалізниця" хоче запровадити систему знижок у разі завчасного придбання квитків на потяги. Новація почне діяти в поїздах дальнього призначення та "Інтерсіті". Під час купівлі квитків на потяг заздалегідь їхня ціна буде набагато нижчою, ніж під час придбання безпосередньо перед поїздкою. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина