Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Скандал у генштабі: полковник ЗСУ заявив про "неконтрольованих праворадикалів" та "реінтеграцію" бойовиків

Командування вже спростувало твердження офіцера та призначило розслідування, передає ТСН.

Українська армія готова до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі та збройними силами Російської Федерації. Про це на круглому столі  "Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем” заявив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов, чим спровокував скандал.

"Я вас хочу запевнити, що військові і військові росіяни, які проти нас воювали та продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення й імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко", - заявив Ноздрачов. 

На його думку, військові традиції допоможуть порозумітися українцям та росіянам, попри національні розбіжності та заподіяні кривди. "Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються – не будемо вдаватися в деталі. Беремо загальну картинку: праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає, крім спеціальних служб, державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів, а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави, до державної політики та реінтеграції до ініціатив", - заявив полковник ЗСУ.

На його слова відреагувала пресслужба генерального штабу Збройних Сил України. Там наголосили, що оціночні судження Ноздрачова є його приватною політичною позицією та не відображають поглядів армійського командування. "Начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов’язків та компетенції очолюваного ним підрозділу", - наголосили в генштабі. 

Також військові керівники повідомили, що за фактом заяв полковника начальником генерального штабу – головнокомандувачем Збройних Сил України призначено службове розслідування, про результати якого буде поінформовано додатково. 

Після цього в соцмережах сам полковник приніс вибачення за свої слова, котрі назвав великою помилкою. "Під час круглого столу я допустив велику помилку, некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України. Це моя провина і я її усвідомлюю", - заявив він. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина