Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Новини України

Концентрація землі в одних руках може зменшитися в 4 рази – Разумков

Дискусії з питання концентрації землі сільськогосподарського призначення в одних руках ведуться навколо 50 тисяч гектар, що в чотири рази нижче ніж в законопроекті №2178-10 прийнятому в першому читанні.

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, в інтерв'ю UA: Житомир.

"Питання, яке неоднозначно сприймалося українським суспільством, - це питання концентрації землі в одних руках, і між першим і другим читанням ця цифра буде істотно зменшена. Назвати точну цифру не можу, але дискусія ведеться близько 50 тис. га в одні руки - це більш ніж в 4 рази менше від тієї позиції, яка була запропонована", - сказав він.

Також спікер ВР заявив, що референдум про дозвіл купівлі іноземцями с/г земель пройде після прийняття відповідного законопроекту в наступному році, а інформація про те що референдум повинен був пройти між першим і другим читанням закону про зняття мораторію - не відповідає дійсності.

"Спочатку повинні прийняти законопроект щодо референдуму, сам же референдум буде проходити тільки після прийняття закону про землю", - зазначив Разумков

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина