П'ятниця, 21 лютого 2020
. 3 oC ясно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини України

"Варта на Банковій" згортає свій табір, здачі національних інтересів не відбулося

Координатор акції "Варта на Банковій" Павло Білоус зазначив, що президент Володимир Зеленський за результатами переговорів лідерів країн "нормандського формату" не допустив здачі національних інтересів України.

Про це повідомляє Українська правда.

Дослівно: "Президент Володимир Зеленський не перетнув ніяких "червоних ліній". Вважаємо, що це і наша з вами заслуга. Саме завдяки масовому невдоволенню в Україні було засвідчено, що більшість українців хочуть миру, але не шляхом поступок агресору", - заявили члени оргкомітету акції.

"Ми усвідомлюємо, що може існувати непублічна частина домовленостей між лідерами "нормандської четвірки", тому ми, представники громадянського суспільства, і далі будемо стежити за розвитком подій. Українська нація здатна реагувати швидко і дієво, як вона це робила неодноразово".

 

 Координатор акції "Варта на Банковій" Павло Білоус повідомив, що табір під ОП повністю вивезуть до ранку: "Ми вже все практично зібрали, зараз чекаємо машину, може бути до 5:30 повністю поїдемо звідси".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина