Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини України

На Майдані люди зібралися на віче "Червоні лінії" напередодні "нормандського саміту"

Pin It

Віче скликали три політичні сили.

На Майдані Незалежності у Києві розпочалося віче напередодні "нормандського саміту" у Парижі. 

На віче вийшли близько двох тисяч активістів, повідомляє "24 канал". 

Люди прийшли із українськими прапорами, червоно-чорними стягами і прапорами різних політичних партій. 

Віче скликали три політичні сили: "Європейська Солідарність", "Голос" і "Батьківщина". Організатори закликають перед зустріччю "нормандської четвірки" нагадати владі про "червоні лінії".

На установленій біля стели сцені виступають представники політичних сил. Зокрема, Андрій Парубій, Ахтем Чийгоз, Інна Совсун, Андрій Іллєнко.

Як відомо, Лідери партій "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" закликали українців та громадські організації вийти у неділю, 8 грудня, на акцію на Майдані Незалежності. Акцію проводять через зустріч у "нормандському форматі", яка відбудеться 9 грудня.

У спільному зверненні Порошенко, Тимошенко та Вакарчук зазначають, що "українцям напередодні "нормандської зустрічі" необхідно нагадати владі про "червоні лінії" – вимоги українського народу, якими ніхто не має права зігнорувати".

Як повідомлялося, Зеленський має намір зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним тет-а-тет під час переговорів у "нормандському форматі" 9 грудня в Парижі. На саміт до Франції президент України поїде зі своєрідною "зброєю", яку поки що тримає в таємниці. Після зустрічі лідерів країн "нормандського формату" Зеленський хоче повернутися з відчуттям, що всі хочуть припинення війни. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина