Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини України

Народний депутат Ігор Марчук передав в дитячий садок сучасні укомплектовані ліжка

Pin It

21 листопада, народний депутат України Ігор Марчук здійснив робочий візит в село Загродське (Новоушицький район). 

Нардеп відвідав місцевий дошкільний навчальний заклад "Сонечко" та передав закладу нові, сучасні укомплектовані дитячі ліжка. 

"Звернулась до Ігоря Марчука за допомогою, тому що ліжка, як і іграшки в дитячому садочку, залишились ще з часів коли мій батько відвідував цей садок - а це 45 років! Така ж проблема з матрацами, ковдрами, подушками! - розповідає місцева жителька Яна Ухатюк - Щиро вдячні народному депутату за допомогу. Людина слова - пообіцяв, зробив!" 

Сьогодні з натхненним настроєм працюю в Новоушицькому районі, с. Загродське. Вдалося передати дошкільному навчальному закладу "Сонечко" нові, якісні та сучасні ліжка.
Зацікавлений в тому, щоб наші діти виховувалися та навчалися у сучасних дитячих садках та школах, теплих і затишних, облаштованих технікою, із безпечними та цікавими дитячими й спортивними майданчиками та мали всі умови для гармонійного розвитку. Адже це інвестиції в найголовніше — наших дітей, а значить – в наше майбутнє , - написав на своїй сторінці у фейсбук Ігор Марчук.

Окрім того, депутат поспілкувався з місцевими жителями. У ході розмові він запевнив, що усі питання, які потребуватимуть його уваги, будуть на особистому контролі.

 

 

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина