Неділя, 27 вересня 2020
. 14 oC небольшой дождь

EUR 32.50/33.12 USD 28.00/28.41
ukenru

Новини України

НАБУ затримало 10 осіб, причетних до схеми на митниці

Pin It

Детективи Національного антикорупційного бюро затримати 10 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, пов’язаних із порушенням митного законодавства.

Про це повідомила  прес-служба НАБУ

"У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи #НАБУ за процесуального керівництва #САП затримали 10 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, пов'язаних із порушенням митного законодавства. Попередньо дії затриманих, серед яких 7 співробітників органів митного контролю, кваліфіковано за ч.2 ст.364, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст 255 КК України. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру. Детективи та прокурори здійснюють інші слідчі дії, пов'язані з встановленням обставин вчинення злочину. Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на збереження таємниці слідства", - йдеться у повідомленні.

Facebook-сторінка заступника начальника Київської міської митниці ДФС Сергія Тупальського: "Ситуація яснішає. За порадою адвоката я не можу зараз розповідати подробиці справи. Але можу сказати, що обшуки в мене та ще низки співробітників Київської міської митниці відбуваються в межах відомої справи ДВОРІЧНОЇ давнини.

Законність наших дій за цей час була доведена неодноразово. В т.ч. навіть рішенням Кабміну №344.
Що саме сподіваються знайти слідчі через 2 роки – питання теж риторичне. Зрозуміло, що за цей час можна було б знищите всі докази, якби навіть було, що знищувати.
Але й принцип правової визначеності, й логіка виявляються зайві, коли це комусь дуже потрібно. Те, що відбувається, це – не випадковий збіг обставин і не помилка. Це перехід "реформи" митниці на наступний рівень. На жаль…
Звертаюсь до всіх з проханням зберігати спокій, не розповсюджувати чутки й відверту брехню. І окремо прошу журналістів користуватися лише офіційними джерелами інформації.

А найважливіше – прошу колег підтримати тих працівників Київської міської митниці, в яких зараз також відбуваються безпідставні слідчі дії. Їм як ніколи потрібні ваші слова та розуміння, що вони не залишились один на один з проблемою!"

26 листопада з'явилася інформація про слідчі дії у Тупальського. За інформацією УП, його затримали, в рамках справи, пов'язаної з "одним із найвідоміших контрабандистів" України одеським бізнесменом Вадимом Альперіним, який нібито пропонував детективам НАБУ хабар у 800 тисяч доларів.

За словами власних джерела окремих ЗМІ, Альперіну вдалося втекти. 

В кінці 2018 року на початку 2019 року Тупальський виконував обов'язки керівника Одеської митниці. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина