Неділя, 20 вересня 2020
. 15 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини України

Хмельниччина вже з головою облдержадміністрації

Pin It

Представили його сьогодні, 22 листопада, передає сайт Є.

Активу області – представникам держустанов, місцевого самоврядування, громадськості, медівникам та іншим – представив нового голову Хмельницької обласної адміністрації Дмитра Габінета перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов.

Кандидатуру Дмитра Габінета Кабмін погодив ще 28 жовтня, під час виїзного засідання у Маріуполі. 

"Я не хочу воювати. Я мирна людина. Саме тому, визначив пріоритети, розпочинаючи діяльність у цій сфері - це покращення життя кожного пересічного мешканця Хмельниччини. Я вважаю, що цілком реально їздити нормальними дорогами, а не заздрити житомирянам, чи вінничанам. Цілком реально пожвавити виробництво сільськогосподарської продукції, в тому числі шляхом оптимізації використання земель сільськогосподарського призначення. Створити підгрунтя для залучення іноземних інвестицій, розвитку бізнесу, створення нових робочих місць. Так саме реально розвивати туристичний потенціал Хмельниччини, зробити її туристичною меккою не лише для українців, але й для ближнього і дальнього зарубіжжя. І таких сфер я можу назвати ще багато", - заявив Дмитро Габінет під час своєї першої промови у новій ролі - голови Хмельницьої обласної державної адміністрації.

Він також зазначив, що запрошує усіх тих, хто поділяє його думки і погляди, до співпраці. 

Варто зазначити, що Дмитро Габінет працював на кафедрі теорії та історії держави і права ХУУПу та у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті. Також він був помічником-консультантом народного депутата Миколи Стефанчука, а за даними Опендатабот – співвласником громадської організації «Форпост народовладдя», спільно із нинішнім тимчасово виконуючим обов’язки заступника голови ОДА Сергієм Ткачуком. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина