Четвер, 27 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Суд відпустив Ляшка на поруки

Бориспільський міськрайонний суд відпустив лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, підозрюваного у насильстві щодо державного діяча, на поруки народних депутатів

Про це повідомляє Українська Правда.

 Суддя Юрій Кабанячий зачитав  рішення суду, згідно з яким Ляшку обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки народних депутатів Вікторії Сюмар та Михайла Волинця.

Прокурори ж просили обрати для Ляшка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

 

Таке клопотання він обґрунтовував тим, що злочин був вчинений з застосуванням насильства, що Ляшко відома особа і матиме можливість чинити тиск на слідчого прокурора та суд; тим, що соцмережах він продовжував ображати Геруса; що може тиснути на свідків, або повторно поводитися протиправно.

Ляшко на суді заявив, що "ніякої бійки з Герусом не було, ніяких ушкоджень там не було.. була дискусія".

Він також наголошував, що спершу Герус написав у Facebook, що у нього "постраждала лише сорочка", а за кілька днів почав заявляти про тілесні ушкодження. На думку підозрюваного, це може свідчити про фальсифікацію судово-медичної експертизи і фальсифікацію доказів у провадженні. 

На тому, що Герус спершу не мав ніяких претензій до Ляшка, а згодом раптом почав заявляти  про тілесні ушкодження заявляли і захисники Ляшка. 

Захисник Елеонора Салова також ставила під сумнів те, що розірвана сорочка Геруса, яку також за кілька днів долучили до матеріалів, як доказ, є саме тою сорочкою у якій Герус був під час бійки з Ляшком, а також, що синці Герус отримав саме 6 листопада, коли  була бійка, а не пізніше. 

Адвокати просили суд не підтримувати клопотання прокуратури.

Також Ляшка хотіли взяти на поруки нардеп від "ЄС" Вікторія Сюмар, нардепи від "Батьківщини" Валентин Наливайченко та Михайло Волинець, екснардепи Віталій Купрій та Андрій Лозовой,

Ляшко подякував їм за підтримку і пообіцяв, що "коли їх саджатимуть", він також їх підтримає.

Ляшко відзначив, що не потребує взяття на поруки, і якщо "Господь вирішить", що йому "треба посидіти у тюрмі по фальсифікованій справі", то він посидить.  Але при цьому поросив суд розглянути заяви поручителів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина