Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Ляшко з апломбом прийшов отримувати підозру

Pin It

Бориспільська прокуратура вручила підозру у справі про бійку з народним депутатом від "Слуги народу" Андрієм Герусом лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку, передає УП.

Справу про себе Ляшко назвав сфальсифікованою. Свою бійку з Герусом екснардеп пояснює "відстоюванням національних інтересів". Ляшко звинувачує Геруса у відкритті імпорту електроенергії з Росії. "Радикал" прийшов у прокуратуру зі стосом папірців і зазначив, що вимагає від ГПУ, СБУ, НАБУ порушити проти Геруса кримінальну справу за зраду і зловживання владою.

"Приведений "слугою" Герусом російський троянський кінь вже завдав і продовжує завдавати величезної шкоди національним інтересам України - зупиняються наші виробництво, українські енергетики і шахтарі втрачають роботу і вимушені емігрувати за кордон, за виведені з України гроші фінансується бюджет країни-агресора", - заявив Ляшко.

  • 6 листопада лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко напав на Геруса у залі офіційних делегацій VIP-терміналу "Борисполя", звинувачуючи його у відкритті імпорту російської електроенергії.
  • Герус пояснив цю істерику тим, що Ляшко "відомий захисник бізнесу Ахметова", який втрачає гроші від імпорту електроенергії з РФ.
  • Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина