Неділя, 20 вересня 2020
. 19 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.85/28.25
ukenru

Новини України

Батьки шоковані, вчителі в захваті. Історія вундеркінда з Бельгії, який у дев'ять років стане бакалавром

Pin It

"Ми не хочемо, щоб він ставав занадто серйозним. Він робить все, що йому подобається", - кажуть батьки.

Світ приголомшила новина про те, що 9-річний бельгієць Лоран Сімонс незабаром стане наймолодшим випускником університету в світі. В кінці цього року він закінчить електротехнічний факультет Технічного університету Ейндховена - складний курс навіть для студентів відповідного віку.

Батьки та вчителі вундеркінда розповіли CNN про приголомшливі таланти хлопчика, його виховання та дозвілля, передає  ТСН.

"Ми не робили нічого особливого"

Батьки хлопчика Лідія та Олександр Сімонс розповіли, що спочатку були впевнені, що бабуся і дідусь Лорана перебільшують, коли кажуть, що у нього є дар. Але потім про це заговорили й вчителі.

"Ми не робили нічого особливого. Він просто ходив у школу, а потім вчителі сказали, що він дуже незвичайний, дуже розумний", - каже батько Лорана. 

Вчителі давали хлопчику тест за тестом, аби визначити ступінь його талантів. "Вони сказали нам, що він як губка", - сказав Олександр.

Лоран народився у сім’ї лікарів, але його батьки досі не отримали жодного пояснення тому, що їхня дитина здатна вчитися так швидко.

Але у матері, Лідії, є своя власна теорія. "Я їла багато риби під час вагітності", - пожартувала вона.

Баланс між талантами та справжнім дитинством

Хоча Лоран, очевидно, може навчатися швидше за інших, його батьки намагаються дозволити йому повеселитися.

"Ми не хочемо, щоб він ставав занадто серйозним. Він робить все, що йому подобається ", - сказав Олександр. "Нам потрібно знайти баланс між його талантами і тим, щоб він залишався дитиною", - ділиться він. 

Лоран каже, що йому подобається грати зі своєю собакою, грати на телефоні та в комп’ютерні ігри. Сам хлопчик каже, що і вчитися йому подобається.

Наймолодший випускник у світі

 Шестирічну програму середньої та старшої школи він освоїв лише за пів року. Програму університету він опанує за дев’ять місяців, адже навчання в ньому він розпочав у березні цього року. Університет дозволив Лорану закінчити свій курс швидше, ніж іншим студентам.

"У цьому немає нічого незвичайного", - сказав Сьорд Халсхоф, директор по утворенню бакалавра з електротехніки TUE.

 "Спеціальні студенти, у яких є вагомі причини для цього, можуть йти за скоригованим графіком. Так само ми допомагаємо студентам, які роблять видатні досягнення в спорті". 

Халсхоф сказав, що Лоран "просто незвичайний" і похвалив юнака.

"Лоран - найшвидший студент, який у нас коли-небудь був тут", - сказав він. "Він не тільки дуже розумний, але і дуже чуйний хлопчик".

Плани на майбутнє

Лоран планує отримати доктора філософії в галузі електротехніки, а також отримати ступінь доктора медицини, розповів його його батько. Сам Лоран сказав, що його улюблений предмет - електротехніка, але він також "збирається вивчити трохи медицини".

Успіхи хлопчика не залишилися непоміченими, і його вже запрошують у престижні університети в усьому світі. "Я думаю, що основна увага буде приділена дослідженням і застосуванню знань для відкриттів нових речей", - каже батько. 

Однак, на відміну від більшості 9-річних, він уже вирішив, що він хоче робити зі своїм життям: займатися створенням штучних органів.

Після отримання ступеня бакалавра Лоран хоче взяти заслужену відпустку і відвідати Японію. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина