Середа, 03 червня 2020
. 9 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

"Нацкорпус" та ветеранів пропустили через блокпост – вони прямують до Золотого

Активісти прагнуть провести  акцію  проти розведення сил.

"Національний корпус" та ветеранів АТО пропустили через блокпост на Луганщині – вони прямують до Золотого, де хочуть провести акцію проти розведення військ. 

Як повідомлялося, на одному із блокпостів у місті Кремінна на Луганщині сталися сутички між ними та Збройними силами України, які їх не пропускали. Було чутно постріли.

Активісти прагнуть провести акцію у Золотому, бо, за їхніми словами, розведення має розпочатись вже 9 жовтня. У штабі ООС запевняють, що цього не відбудеться, оскільки умовою початку розведення є семиденний режим тиші.

Зазначимо, через обстріли бойовиків на Донбасі, чергове розведення сил у Золотому і Петрівському не розпочалося, як планувалося, 7 жовтня. Терміни розведення порушилися через те, що терористи кілька днів тому обстріляли населені пункти.

Українське військо має відійти 1 кілометр від лінії розмежування, дзеркально на таку ж відстань має відійти і противник. Основна передумова розведення сил – це дотримання режиму припинення вогню на цій ділянці протягом щонайменше тижня. Ці дані має підтвердити ОБСЄ. Перший етап розведення полягає у відведенні військ, другий – у демонтажі інженерних споруд та розмінуванні.

У зонах розведення військ на тимчасово окупованому Донбасі Нацполіція має намір збільшити свою присутність. Українські поліцейські залишаться в Золотому-4 і Катеринівці. Вони стежитимуть за безпекою громадян. Копи у складі піших і автопатрулів будуть реагувати на виклики і повідомлення місцевих мешканців. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина