Вівторок, 01 грудня 2020
. -5 oC плотный туман

EUR 33.75/34.37 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

Біля Золотого "Нацкорпус" та ветерани намагаються прорватись через блокпост. Правоохоронці їх не пускають та стріляють у повітря

Pin It

На ділянці має  відбутися  розведення військ.

На одному із блокпостів у місті Кремінна на Луганщині тривають сутички між "Національним корпусом" та ветеранами АТО із Збройними силами України, які не пропускають активістів до Золотого.

Відповідну онлайн-трансляцію веде Facebook-спільнота "Що там на Донеччині?". 

На місці події присутній також і лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький, який веде перемовини із українськими військовими. За словами військових, вони мають на меті перевірити документи усіх членів колони, яка прямує до Золотого.

Під час перевірки сталися сутички, унаслідок яких було чутно постріли. За даними Hromadske, одного із правоохоронців забрали медики. На нього наїхав автомобіль активістів. Через сутички перед блокпостом вже вибудувалась велика черга. 

Активісти прагнуть провести акцію у Золотому проти розведення військ. За їхніми словами, воно має розпочатись вже 9 жовтня, однак у штабі ООС запевняють, що цього не відбудеться, оскільки умовою початку розведення є семиденний режим тиші.

Як відомо, через обстріли бойовиків на Донбасі, чергове розведення сил у Золотому і Петрівському не розпочалося, як планувалося, 7 жовтня. Терміни розведення порушилися через те, що терористи кілька днів тому обстріляли населені пункти.

Українське військо має відійти на 1 кілометр від лінії розмежування, дзеркально на таку ж відстань має відійти і противник. Основна передумова розведення сил – це дотримання режиму припинення вогню на цій ділянці протягом щонайменше тижня. Ці дані має підтвердити ОБСЄ. Перший етап розведення полягає у відведенні військ, другий – у демонтажі інженерних споруд та розмінуванні. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина