Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

10 причин відсутності коштів

Якщо у вас немає грошей, причина не в скупому начальнику, не в негативній кармі і не в такій ситуації в країні.

Гроші – еквівалент енергії. І якщо у вас не вистачає грошей чи ви вважаєте себе обділеним фінансово, то, найімовірніше, ваші думки і дії роблять вас непривабливими для цієї енергії, пише ТСН.

Вам не потрібні гроші. Це найпростіше пояснення, чому у вас грошей немає. Ви задовольняєтеся малим, при цьому хочете, щоб у вас були гроші. Навіщо вони вам? Якщо ви підрахуєте свої доходи, то зрозумієте, що на те, що вам потрібно, у вас завжди є гроші. Доходи ваші зростуть лише в тому випадку, якщо ви почнете хотіти більшого. По-справжньому, пристрасно, щиро бажати: подорожувати, навчитися професії своєї мрії, побудувати будинок своєї мрії, створити бізнес, про який мріяли.

Ви не вмієте їх витрачати. Деяким це здасться парадоксальним, але до людей щедрих, навіть в деякому сенсі марнотратних, як правило, гроші приходять швидше і в більшій кількості, ніж до людей, які звикли економити кожну копійку. Не дарма кажуть: "Буде день – буде їжа". Гроші, як будь-яка енергія, не терпить застояння, їх не можна тримати без активності. До речі, у тих, хто на всьому економить і боїться витратити зайву копійку, часто гроші "йдуть" через якісь форс-мажорні обставини: крадіжки, стихійні лиха, хвороб. Не бійтеся витрачати гроші на спонтанні бажання – їх прийде ще більше.

Можливо, для вас це новина, але на небесах грошей немає. Можна молитися будь-яким богам, виконувати будь-які ритуали, щоб привернути до себе багатство, але у вас не буде грошей. Це звучить трохи по-блюзнірськи, але у бога немає грошей, і вам з неба на голову гроші не впадуть. Нам дається тільки шанс заробити або можливість добитися того, що нам справді потрібно. Тому, якщо ви сподіваєтеся тільки на магічні ритуали або на молитви, а самі нічого не робите, щоб заробити гроші, то не дивуйтеся, що грошей вам не додасться.

Ви вважаєте багатих людей шахраями. Ви думаєте так, тому що в цьому впевнене ваше оточення, тому що про це ви дізналися з численних серіалів і фільмів, цьому вчили ваші батьки і вчителі, виховані на радянській ідеології. Можливо, вам самим дуже ніяково забирати гроші у інших, і ви не вірите, що ваша послуга, ваш товар дійсно потрібні людям і якісні, і ваша робота за гроші вам здається шахрайством. Поки ви не повірите в те, що гідні більшого, у це не повірить енергія грошей. Щоб люди віддавали гроші за товар чи послугу, важливо відокремлювати грошові стосунки з людьми від особистих.

Ви вважаєте себе негідним грошей. Можливо, ви переконані в цьому на підсвідомому рівні, але це виявляється і на свідомому рівні в тому, якими предметами і людьми ви оточуєте себе. Ви працюєте 5 разів на тиждень по 8-10, а подекуди - по 12 годин, ви живете одноманітним життям, вас оточують такі ж люди, переконані, що таке життя – кордон. Як ви думаєте, таку компанію шукає вільна енергія грошей? Шукайте знайомства з людьми, які прагнуть більшого, шукайте вчителів – тих, хто вже чогось досяг і готовий ділитися досвідом. Скрізь шукайте підтвердження того, що гроші обирають собі господарів незалежно від віку, соціального статусу та професії.

Ви не поважаєте гроші. Якщо ви кажете, що гроші – сміття, то гроші до вас не прийдуть. Якщо ви розкидаєте гроші у кишенях зім'ятими, носите їх, загорнутими в пакет або в старих дешевих гаманцях, вони будуть оминати вас. Рахуйте гроші, обережно перекладаючи купюру до купюри, носіть їх добре розправленими, і це буде ще один плюс до вашої привабливості для грошових потоків.

Ви переконані, що гроші заробляються працею. Тому ви повинні йти на роботу, на якій ви будете проводити весь час, навіть без вихідних і відпусток. До втомленої, виснаженої людини гроші не приходять. Їм нудно. Важливо пам'ятати, що гроші приходять до тих, хто займається улюбленою справою, яка приносить задоволення. Якщо вам подобається те, що ви робите, навіть якщо ви займаєтеся улюбленою справою рівно стільки, скільки готові фізично, гроші до вас обов'язково прийдуть.

Ви користуєтеся чужими грошима. Коли ви берете кредити, позичаєте гроші, то ви більше втратите, ніж маєте. Намагайтеся не жити в борг.

Ви не вмієте ділитися. 2010 року десятки мільярдерів зі всього світу відмовилися щонайменше від половини своїх багатств заради благодійної мети. Підприємці знають, що для того, щоб потік грошей не пересихав, десятою частиною щомісячних заробітків необхідно ділитися з бідними і знедоленими. Тому заможні люди не скупляться і віддають 10% заробітку на благодійність.

Вам не вистачає любові, щастя і добра. Якщо у вашому житті є місце тільки думок про гроші, і ви весь свій час присвячуєте тільки роботі, вас не полюблять гроші. За спиною багатьох успішних людей часто є люблячий партнер. Якщо у вашому серці є любов і добро, якщо ви вмієте отримувати радість від життя і бути щасливим, маючи те, що ви маєте, значить, ваші бажання обов'язково здійсняться.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина