Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Масове отруєння у Черкасах: рятувальники евакуюють людей з багатоповерхівки

До лікарні забрали вже двох дорослих та п’ятьох дітей, передає  ТСН.

У Черкасах на вулиці Крилова, де мешканці багатоповерхового будинку почали масово звертатися за медичною допомогою через отруєння, проводиться евакуація людей.

Про це повідомив речник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Константин Проценко.

"Рятувальники у індивідуальних засобах захисту органів дихання та спеціальних костюмах проводять поквартирний обхід, під час якого інформують людей про небезпеку отруєння та проводять евакуацію потерпілих. На свіже повітря вивели 20 людей, 2 дорослих та 5 дітей доправлені до лікарень для додаткового обстеження", - розповів він.

За словами Проценка, частина людей відмовилася від евакуації і чекають, коли мине небезпека, на балконах своїх квартир.

Як зазначили мешканці, скарги на погане самопочуття з’явилися після проведення інсектиційних робіт у підвалі першого під’їзду.

Наразі на місці події працюють 6 карет швидкої медичної допомоги, лікарі оглядають потерпілих та оцінюють загальний стан мешканців під’їзду. Крім рятувальників та медиків на місці події також працюють усі служби екстреного виклику.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина