П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

В Україні з 1 жовтня діятимуть нові рахунки для сплати податків за стандартом IBAN

В Україні з 1 жовтня наберуть чинності нові реквізити рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN.

Про це повідомляє прес-служба Державної казначейської служби.

"Рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN діяти з 01.10.2019", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, які контролюють стягнення надходжень бюджету, і на веб-сторінках Головних управлінь Казначейства в областях і в Києві.

Впровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN дасть змогу гармонізувати український платіжний простір з європейським, а також модернізувати систему електронних платежів Національного банку.

Структура нового номера складатиметься з 29 літер і цифр, включаючи код України, контрольний розряд, код банку і рахунок.

 

Крім того, Нацбанк планує використовувати QR коди, що містять інформацію про номер IBAN, для спрощення оплати рахунків і обміну платіжною інформацією.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина