П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Стан народжених в Чернівцях сіамських близнюків залишається тяжким

У народжених малюків спільне тіло.

Стан новонароджених сіамських близнюків, які народилися у Чернівцях минулого тижня, залишається тяжким, йдеться у  ТСН.12:00.

Вони на штучній вентиляції легень в реанімації пологового будинку. Переводити їх в обласну лікарню, де  лікарі планували обстежити малюків і визначитись, чи можливо їх розділити, поки передчасно, кажуть у пологовому. У новонароджених спільне тіло, по одній парі рук та ніг, а також три легені.

У їхньої матері це була перша вагітність, повідомляє  видання Live Кам'янець. Особливість плоду лікарі помітили ще під час першого УЗД-обстеження, але жінка відмовилась переривати вагітність через релігійні переконання. Народжувати мала у столичній клініці, проте пологи почалися передчасно. Тому кесарів розтин їй робили у чернівецькому пологовому.

 Сама породілля почувається добре, медики намагаються стабілізувати стан новонароджених.

"У дітей множинні вади розвитку, які вимагають інтенсивної терапії, тому вони перебувають на стадії дообстеження і отримання відповідної допомоги. Ми радимося, консультуємося", - прокоментувала завідувачка відділення інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку №2 Людмила Агафонова.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина