П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

У Чернівцях народилися сіамські близнюки

У ніч на 28 вересня в пологовому будинку №2 міста Чернівці народилися сіамські близнюки. Про це агентству  УНІАН  розповів головний лікар медустанови Альберт Куріцин.

Лікар розповів, що для породіллі – мешканки Чернівецької області – ця вагітність була першою.

Сіамських близнюків діагностували внутрішньоутробно, "однак жінка за власними переконаннями свого часу відмовилась від переривання вагітності", зазначив Куріцин.

Жінка готувалася народжувати в Києві, але оскільки перейми почалися передчасно, пологи приймали у Чернівцях.

"Хоч я давно працюю, мені не доводилося зустрічатися з такою патологією", – додав він.

За словами головлікаря, у дівчаток одне тіло, але дві голови.

Директорка пологового будинку Світлана Ткачик розповіла в коментарі каналу "112 Україна", що поки близнюки перебувають у реанімації пологового будинку, їх обстежують.

"Вони не у свідомості, перебувають на штучній вентиляції легень, тому що, за попередніми даними, там три легені. Ми розуміємо, що це одне тіло, дві голови, дві руки, дві ноги", – додала вона.

За словами медиків, наразі невідомо, скільки у дітей органів на двох.

Попереднього разу народження сіамських близнюків в Україні фіксували в Краматорську у 2012 році. Тоді дівчатка зі спільною печінкою і зрощеними в одне серцями прожили п'ять днів, повідомляв ТСН.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина