Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Майлі Сайрус покинула Ліама Гемсворта заради жінки

Співачка та актор розірвали стосунки через вісім місяців після весілля.

Американська співачка Майлі Сайрус та актор Ліам Гемсворт, які наприкінці грудня одружилися, вирішили розійтися.

Сумну звістку про розрив пари підтвердив представник Майлі. Він зауважив, що 26-річна Майлі та 29-річний Ліам розвиваються і змінюються "як партнери і особистості", тому вирішили, що розійтися – це найкраще рішення. Тепер, за словами представника Сайрус, обоє мають можливість сконцентруватися на самих собі та своїх кар'єрах, пише People.

Чутки про те, що Сайрус та Гемсворт більше не разом з'явилися у Мережі після того, як Майлі у фотоблогу запостила світлину, де постає без обручки.

Тим часом до рук журналістів видання DailyMail потрапили цікаві фото, на яких Майлі заскочили під час ніжних поцілунків з жінкою на яхті під час відпочинку в Італії. Як з'ясувалося, ця дівчина – 30-річний блогер Кейтлін Картер. Вона екскохана старшого брата Кендалл та Кайлі Дженнер Броді Дженнера. З братом знаменитостей Кейтлін зустрічалася рік і розірвала стосунки тиждень тому.

Зауважимо, що Майлі Сайрус не раз говорила, що має потяг до жінок. 2015 року вона зізнавалася у бісексуальності та навіть мала стосунки з моделлю Стеллою Максвелл.

З Ліамом Гемсвортом історія стосунків Майлі також цікава. Пара познайомилася під час знімань картини "Остання пісня" 2009 року. Через три роки Гемсворт освідчився коханій, однак вже за рік вони розійшлися. Знову дати шанс своїм стосункам Ліам та Майлі вирішили 2015 року, а наприкінці 2018-го Гемсворту таки вдалося відвести Сайрус під вінець.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина