Середа, 03 червня 2020
. 11 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

ДБР відкрило нову кримінальну справу проти Порошенка за заявою Портнова

Cправа стосується відпочинку експрезидента і його сім'ї на Мальдівах.

Про це повідомляє видання Live Кам'янець з посиланням на  ТСН.

Державне бюро розслідувань відкрило нове кримінальне провадження проти колишнього президента України Петра Порошенка.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який подав заяву до ДБР За його словами, справа стосується подорожі Порошенка і його близьких на Мальдіви 2018 року. Портнов вважає, що вони незаконно перетинали кордон за чужими паспортами. Він зазначив, що факти, які будуть встановлені у цій кримінальній справі, допоможуть визначити нові офшори, власність, активи і рахунки Порошенко і його оточення.

Нову кримінальну справу проти експрезидента відкрито за трьома статтями Кримінального кодексу України – незаконне переправлення осіб через державний кордон, службове підроблення та підроблення документів. 

Нагадаємо, 16 січня 2018 року пресслужба тодішнього глави держави повідомила, що президент України Петро Порошенко Новий рік зустрічав вдома у родинному колі, а потім побував на Прикарпатті та Мальдівах. У пресслужбі також заявили, що оприлюднили інформацію про поїздки Порошенка постфактум, виходячи з міркувань безпеки. Журналісти стверджують, що відпочинок на Мальдівах Порошенка коштував не менше 500 тисяч доларів (більше 14 млн грн). 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина