Понеділок, 25 січня 2021
. 2 oC ясно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Жінка, яка покинула валізу з мертвим сином, розповіла про мотиви свого вчинку

Pin It

Підозрювана дала свідчення у справі. Про це повідомляє   інтернет-видання Live Кам'янець  з посиланням на  сайт Є.

Декілька днів тому правоохоронці затримали матір дитини, яку знайшли мертвою у валізі. Як повідомляють у Нацполіції Чернівецької області, наразі правоохоронці допитали жінку у справі.

«Увечері 27-го червня перехожі виявили на околиці Чернівців валізу з мертвим хлопчиком. Під час досудового розслідування поліцейські встановили особу матері, яка доставила валізу на пустир. Увечері 2-го серпня поліцейські встановили місцезнаходження розшукуваної. Наразі вона перебуває у Хмельницькому. Слідчі ГУНП в Чернівецькій області здійснюють там необхідні слідчі дії та опитують її», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці додають, жінка пояснила, що увечері 25-го червня у сина раптом підвищилася температура. Вона дала дитині на свій розсуд ліки та лягла спати. Зі слів матері, коли вона прокинулася через декілька годин, у сина були судоми. Поки вона шукала необхідні медикаменти, дитина померла.

«Жінка також розповіла правоохоронцям, що злякалася звинувачень у неналежному догляді за дитиною, а тому валізу з мертвим сином вивезла якомога далі на пустир і далі переховувалася у знайомих. Отримана інформація перевіряється, щоб дати належну правову оцінку її діям», - зазначили у Нацполіції Чернівецької області.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина