Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Міжнародний день пива: рекорди і факти про користь напою

До Міжнародного дня пива Факти ICTV  зібрали неймовірні пивні рекорди та дослідження, що підтверджують користь помірного вживання напою, передає  видання LK.

Міжнародний день пива традиційно припадає на першу п’ятницю серпня.

Свято не є офіційним, але відзначається в 207 містах 50 країн на 5 континентах.

Любителі цього напою прекрасно знають усе про пиво і не сумніваються в його користі. А ось, що про пиво розкажуть Факти ICTV.

Рекорди, що пов’язані з пивом

Лідерами зі вживання пива у світі є Чехія (на людину припадає 156 л на рік), Ірландія (131 л) і Німеччина (115 л). Україна за цим показником відстає – у нашій країні на людину припадає 41 л на рік.

Найпопулярніший пивний фестиваль у світі Октоберфест, який проходить у німецькому Мюнхені, щорічно відвідують понад 6 мільйонів відвідувачів.

Найміцніше у світі пиво Армагеддон варить шотландська компанія Brewmeister. Вміст алкоголю в ньому 65%.

За найдорожчу пляшку пива у світі доведеться викласти близько $1 тис. Правда, пляшка 12-літрова.

Користь пива

Існує думка, в яку охоче вірять любителі пива, що один літр “нефільтрованого” в 10 разів корисніший, ніж літр молока. Чи так це?

Згідно з дослідженнями, якщо не перевищувати дозу в 350 мл пива на день, то напій може навіть приносити користь організму. Те, що 350 мл пива печінка може знешкодити відносно швидко і нешкідливо, підтвердила і міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Пиво містить вітамін B1. За словами Супрун, він необхідний для адекватної роботи центральної та периферичної нервової систем.

Вживання пива зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Згідно з дослідженням, найкраще для цього пити темний ель.

Невелика кількість пива може підтримувати розвиток кісток, що особливо добре для людей похилого віку, які страждають на остеопороз. Згідно з дослідженням, допомагає цьому синтетичний силікон, який міститься в напої.

Ще одне дослідження показало, що пивні антиоксиданти можуть захистити очі, запобігаючи пошкодженню мітохондрій. Для цього людям в зрілому віці потрібно випивати одну пляшку пива.

Крім того, ще одне дослідження довело, що вживання пива підвищує рівень ліпопротеїдів високої щільності в організмі. Простими словами – пиво підвищує “хороший холестерин”.

Нагадаємо, у В’єтнамі чоловіка з важким алкогольним отруєнням врятували за допомогою 15 банок пива.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина