Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Закарпатський Прованс: у Перечині на горі висадили 2 га лаванд

Тут, поміж карпатськими схилами, росте два гектари цієї запашної рослини. Про це пише  видання LK, з посиланням на "Факти".

У світі є 47 сортів лаванди. Юрій Качур разом з дружиною і двома донечками цієї весни висадив десятки тисяч кущів лаванди спеціального сорту, який найкраще підходить для переробки на ефірну олію.

Лаванду називають фіолетовим золотом. Рослина невибаглива, любить сонце, їй підходить гірський ґрунт. Шкідників відлякує сильний аромат лаванди. проте тут треба боротися з бур’янами.

Повноцінно лаванда цвістиме у трирічному віці. Тоді з одного гектара тут планують отримати до 100 літрів ефірної олії, вона має унікальні властивості.

Свою продукцію сім’я продає через соціальну мережу. 10 грам ефірної олії – за 300 грн, цілющу лавандову воду – за 120 грн, а за 95 грн – сушену лавандову приправу. Покупці задоволені.

Восени закарпатець засадить лавандою ще шість гектарів землі. Вже має власний розсадник – у ньому 150 тисяч рослин, їх ще й продаватиме.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина