Середа, 05 серпня 2020
. 29 oC ясно

EUR 32.30/33.01 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

Прем'єр Ізраїлю заявив про готовність стати посередником між Україною та РФ

Прем'єрміністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу готовий стати посередником між В. Путіним і В. Зеленським для мирного врегулювання між Росією і Україною.

Про це він сказав на зустрічі з ізраїльськими блогерами-вихідцями з колишнього СРСР, повідомляє видання LK, з посиланням на  molbuk.ua

"Досі я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але якщо ти просиш, то я перевірю цю опцію (посередника, - ред.) ще раз", - сказав Нетаньягу, відповідаючи на запитання ізраїльського журналіста Шимона Брімана, чи не планує прем'єрміністр використовувати свої тісні контакти з Путіним для врегулювання ситуації між Росією і Україною.

Нетаньягу розповів, що з такими пропозиціями звертаються часто й інші країни. "Наприклад, країни Африки і Латинської Америки звертаються до мене за посередництвом. Мовляв, у тебе хороші відносини і з ними, і з нами, може ти готовий увійти в статусі посередника? Я не поспішаю робити це. По-перше, я не можу сказати, що знаю досить добре їхні проблеми, і мені вистачає тих проблем, які є у нас. По-друге, якщо я ввійду в цю тему, то створю очікування (обох сторін), які не зможу виконати", - сказав прем'єр-міністр Ізраїлю.

Видання нагадує, що Нетаньягу планує свій перший за 20 років візит до Києва 18-19 серпня 2019 року. Для президента Зеленського це буде перший візит іноземного лідера в Україну.

Як відомо, між Нетаньягу і Путіним є постійний телефонний контакт. Окрім того, за інформацією ТБ Ізраїлю, президента Росії запрошено 7 вересня 2019 року в Єрусалим на відкриття пам'ятника жертвам блокади Ленінграда.

"Тому цілком імовірно, що Нетаньягу дійсно може стати тим нейтральним політичним лідером, якого однаково шанують і Москва, і Київ, і який здатний налагодити мости неформального спілкування пошуку миру між Росією і Україною", - прогнозує видання.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина