Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Здешевлення газу, штрафи для євроблях,поява громадських вбиралень: що зміниться в Україні від серпня

Вже від 23 серпня в Україні почнуть штрафувати автомобілістів на єврономерах, а протягом всього місяця відбуватиметься зарахування абітурієнтів, які навчатимуться на платній формі навчання.

Від 1 серпня на Україну чекає низка змін. Останній місяць літа принесе українцям здешевлення газу, а от на власників автівок з єврономерами почнуть накладати штрафи. "Сніданок з 1+1" зібрав головні нововведення серпня, передає  видання LK.

Зниження ціни на газ

Ще на 5,5% подешевшає газ для населення від серпня. 4 640 гривень - такою буде нова ціна за 1 тис. кубометрів блакитного палива. Це на 200 гривень менше, ніж у липні. У серпні буде вже третє поспіль зниження вартості газу "Нафтогазом". Загалом, за три місяці ціна на блакитне паливо впаде на 25% - це приблизно 1000 гривень.

Поява вбиралень у супермаркетах

Вбиральні для відвідувачів у великих супермаркетах тепер обов’язкові. Від 1 серпня набула чинності нова будівельна норма. Громадські туалети тепер мають бути у всіх нових магазинах і гіпермаркетах з площею від 2,5 тисяч кв.м. Будівельники мають проектувати обов'язково універсальні туалети для маломобільних груп населення. У таких санвузлах мають також бути сповивальні столики для немовлят.

Оголошення прізвищ студентів-контрактників

Від 1 серпня розпочнеться зарахування абітурієнтів, які навчатимуться на платній формі навчання і триватиме це до 30 вересня. Щоправда, деякі абітурієнти, які подалися на контракт, мають можливість  перевестися на бюджет. Це місця, від яких відмовилися рекомендовані вступники. Переведення  триватиме до 9 серпня. За всіма спеціальностями право на бюджетне місце мають вступники-пільговики.

Штрафи для "євроблях"

Вже від 23 серпня в Україні почнуть штрафувати автомобілістів на єврономерах. Термін розмитнення для них закінчується 22 серпня. За порушення таким водіям загрожує штраф  до 170 тисяч гривень з конфіскацією авто. За даними ДФС, в Україні розмитнили  близько 400 тисяч "євроблях",  це дві третини усіх автомобілів на єврономерах, які завезли у країну.

Посилена охорона громадського порядку

Від 1 серпня у містах патрулі Нацгвардії нестимуть пішу патрульну службу. 5 днів на тиждень по 6 годин. Головне завдання - контролювати порядок. У таких патрулях буде задіяно близько 2 тисяч військовослужбовців. Патрулі посилять поліцію, зокрема, в місцях масового скупчення та в найкримінальніших районах.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина